Virtuální prohlídky provozoven

Skupina HeidelbergCement nově zprovoznila virtuální prohlídku vybraných provozoven. Prvními provozovnami, které si můžete prohlédnout je cementárna Radotín u Prahy a pískovna Suchdol nad Lužnicí v Jižních Čechách.

Prostřednictvím virtuální prohlídky máte možnost si projít a prohlédnout téměř celou provozovnu a seznámit se nejen s některými procesy výroby stavebních materiálů, ale také s tím, jak vypadá prostředí a blízké okolí provozoven a jak se vytěžené části postupně vrací zpět přírodě. 

Prohlídku můžete ovládat stisknutím tlačítka myši a jejím pohybem po snímku provozovny, volíte si tak způsob otáčení snímku, úhel pohledu a přiblížení snímku a výběr jednotlivých prohlídek v areálu provozovny. Prohlídky jsou doplněny o stručný popis, doprovodné fotografie a příp. videa u vyznačených informačních bodů.

Virtuální prohlídky vybraných provozoven si můžete prohlédnout kliknutím na níže uvedené náhledy.

Virtuální prohlídka cementárny Radotín

Prostřednictvím virtuální prohlídky cementárny Radotín máte možnost si projít a prohlédnout téměř celý závod a seznámit se s jednotlivými procesy výroby cementu. Níže zobrazený náhled je možno přepnout do režimu celé obrazovky kliknutím na tlačítko na ovládacím panelu ve spodní části snímku. Prohlídku můžete ovládat stisknutím tlačítka myši a jejím pohybem po snímku provozovny, volíte si tak způsob otáčení snímku, úhel pohledu a výběr jednotlivých prohlídek v areálu závodu. Prohlídka je doplněna o stručný popis a doprovodné fotografie u informačních bodů. 

Virtuální prohlídka pískovny Cep II - Suchdol nad Lužnicí

Prostřednictvím virtuální prohlídky pískovny Cep II máte možnost si projít a prohlédnout téměř celou provozovnu a seznámit se nejen s těžbou kameniva z vody, ale také s tím, jak se vytěžené části postupně vrací zpět přírodě. Níže zobrazený náhled je možno přepnout do režimu celé obrazovky kliknutím na tlačítko na ovládacím panelu ve spodní části snímku. Prohlídku můžete ovládat stisknutím tlačítka myši a jejím pohybem po snímku provozovny, volíte si tak způsob otáčení snímku, úhel pohledu a výběr jednotlivých prohlídek v areálu provozovny. Prohlídka je doplněna o stručný popis, doprovodné fotografie a příp. videa u informačních bodů.