Kariéra

Společnosti Českomoravský cement, a.s., Českomoravský štěrk, a.s. a Českomoravský beton, a.s., jsou součástí nadnárodní skupiny HeidelbergCement, která patří k vedoucím producentům ve výrobě stavebních hmot po celém světě.

Kvalifikovaní, odborně zdatní a loajální zaměstnanci jsou hlavním aktivem našich společností, a proto věnujeme značnou péči jejich výběru a dalšímu profesnímu vzdělávání.

Nabízíme zaměstnání nejen kvalitním manažerům a odborníkům, ale v rámci speciálních adaptačních a tréninkových programů oslovujeme také čerstvé absolventy vysokých škol. Prostřednictvím Trainee programu jim pomáháme tak nastartovat kariéru ve významné mezinárodní společnosti, která zaměstnává více jak 62 000 zaměstnanců ve více než 60 zemích.

Zaměstnancům se snažíme vytvářet maximálně vhodné a zdravé pracovní prostředí, které potřebují k plnění svých náročných pracovních úkolů. Partnerem managementu nejen v této oblasti jsou odborové organizace společnosti Českomoravský cement, a.s. a Českomoravský štěrk, a.s.

Radka Fadrná

Úsek lidských zdrojů
Tel.: 
+420 544 122 616
Mobil: 
+420 602 501 807

Vyhledávání volných pracovních míst

Volná pracovní místa můžete hledat různými způsoby, např. podle nástupní úrovně, kategorie nebo konkrétního klíčového slova ve fulltextovém vyhledávání.