Rybářský revír Tovačovská jezera

Společnost Českomoravský štěrk, a.s., od roku 2005 obhospodařuje Rybářský revír Tovačovská jezera a provádí v něm výkon rybářského práva. Cílem je vytvoření optimálních podmínek pro sportovní rybolov v daných lokalitách, částečně omezených stávající těžbou štěrkopísku a částečně charakterem jezer jako I. či II. stupně pásma hygienické ochrany vodního zdroje. Svým charakterem se jedná o vody mimopstruhové. Tovačovská pískovna je tak ojedinělým příkladem uceleného přístupu k ochraně přírody v aktivně těženém prostoru.  

Prodej povolenek probíhá v Tovačově-Anníně u hospodářské budovy ČRS (u kapličky) a to v hotovosti, zajišťuje pan Frömel v období leden až březen 4x týdně, období duben až listopad 6x týdně. Prodej v neděli je možný pouze po předchozí telefonické dohodě. Dalším prodejním místem je maloobchod paní Studničkové v Lobodicích, kde je prodej zajištěn 5x týdně a to v pracovních dnech. 

Bližší informace o možnostech rybaření v lokalitě Tovačovská jezera včetně ceníku povolenek jsou uvedeny v Rybářském řádu, který je ke stažení v pravém sloupci.

Přijďte se přesvědčit, jak je na Tovačovských jezerech krásně!

 
Odkazy na webové stránky věnující se Tovačovským jezerům:

Českomoravský kaprářský spolek o.s.
Moravský Ornitologický Spolek

Trofejní úlovky v Tovačově

Jiří Zahradníček

Rybářský hospodář
Tel.: 
+420 605 208 825

Petr Frömel

Prodej povolenek, parkovací karty, úhrady z poskytované služby
Tel.: 
+420 733 180 036

Ke stažení

Místo

Pro více informací klikněte na značku